Co nabízíme

Našim zákazníkům nabízíme:

 • Zavlažování pro okrasné zahrady, veřejné plochy a parky, sportovní plochy a travnatá hřiště
 • Zazimování, záruční a pozáruční servis
 • Montáž a prodej komponentů závlahových systémů od předních světových producentů – firem HUNTER Industries (USA), LR Nelson (USA) a ANTELCO (Austrálie) a ostatních doplňkových komponentů závlahových systémů
 • Záruka na materiál je dle výrobce až 5 let
 • Záruka na montážní práce je 48 měsíců

V případě, že jste nenašli to co hledáte, kontaktujte nás. Budeme-li požadovaný výrobek mít v našem prodejním programu, zašleme Vám potřebné informace. Pokud budete mít zájem o bližší specifikaci vlastností konkrétních komponentů, kontaktujte nás, rádi Vám poskytneme podrobnější materiály.


Nezávazná kalkulace Fotogalerie

Jde o velmi důležité rozhodnutí


 • Úspěšnost Vašeho závlahového systému závisí velkou měrou na dodavateli instalačních prací, kterého si pro vlastní provedení vyberete. Posouzení problematiky a odborné znalosti jsou rozhodující pro zajištění výkonnosti a dlouhodobé spolehlivosti Vašeho systému. Právě to, jak je Váš systém navržen a nainstalován, ukáže rozdíl mezi spolehlivým systémem, který udržuje Váš trávník zelený a zdravý, a systémem, který svou funkci neplní ideálně a spotřebovává nadměrné množství vody. Jedná se o důležité rozhodnutí, ale výběr není tak obtížný, jak se může zdát. Uvádíme zde několik rad, které Vám pomohou vybrat instalační firmu, která Vám zaručí kvalitní práci.
 • Spolehlivý a schopný dodavatel Vám rád poskytne dostatek informací, abyste mohli zasvěceně rozhodnout. Zároveň se bude chtít seznámit s Vaším pozemkem, aby zjistil informace ohledně zdroje vody, druhy a rozmístění porostů a trávníkových ploch.
 • Následně Vám předloží upřesněnou cenovou nabídku, uvádějící rozsah prací a celkovou cenu za materiál a instalaci. Zároveň s touto nabídkou by Vám dodavatel měl jasně vysvětlit všechny specifikace. Obecně by mělo platit, že instalace by měla co nejméně narušit stávající stav vašeho pozemku.
 • Dodavatel by Vám měl uvést, kterou ovládací jednotku, elektroventily, rotační či rozprašovací postřikovače bude nejvhodnější pro Vaši zahradu či sportoviště použít. Je důležité, aby Vám byly do systému nainstalovány profesionální sériové komponenty. Dodavatel by Vám měl uvést, jakou záruku Vám poskytne, běžná záruka na poskytnutou práci je dva roky.
 • Především byste si měli vybrat dodavatele, kterému můžete důvěřovat a se kterým se Vám bude dobře spolupracovat.
 • Závlahový systém je komplex podzemních potrubních rozvodů, ventilů, 24 V elektrického propojení a postřikovačů. Návrh a instalace Vašeho závlahového systému jsou pro Vaši spokojenost rozhodující, protože podmiňují kvalitně zavlažený pozemek. Jedná se o komplikovaný proces, vyžadující množství vybavení stejně tak, jako zkušenosti v navrhování závlah.
 • To jsou důvody proč je tak důležité zvolit si opravdu profesionálního dodavatele instalačních prací pro Váš pozemek.
Uvedené realizace jsou ukázkami firmy HUNTER Industries

Vybrané ilustrační realizace