Zavlažování

Zavlažování

Závlahové systémy s automatickým ovládáním jsou již dnes rozšířené po celé České republice. Klimatické podmínky se mění a tomu bude nutné přizpůsobit i způsob dodávek závlahy pro rostliny. Předchozí léta to jenom potvrdila. Spotřeba vody z veřejného vodovodu a strávený čas zaléváním obrací naší pozornost nutně k automatickému zavlažování a vlastním zdrojům vody.

Mnoho lidí považuje za největší výhodu automatického závlahového systému to, že nemusí trávit svůj čas ručním postřikováním a přenášením hadice po celé zahradě. Jiní ji vidí v prodloužené životnosti rostlin a nižší spotřebě vody.

Vybudování jedinečné a krásné zahrady kolem Vašeho domu vyžaduje mnoho úsilí, času a nemálo finančních prostředků. Jedním z nezbytných předpokladů pro dosažení tohoto cíle je i správná a přiměřená závlaha ve správný čas a na správné místo.

Řešení nabízí automatický závlahový systém, který převezme všechny starosti o závlahu za Vás, který zavlažuje tehdy, kdy je potřeba, který zavlažuje v brzkých ranních hodinách, kdy rostliny nejlépe přijímají vláhu a kdy je nejmenší výpar, čímž šetří vodu. Systém, kterého si na své zahradě ani nevšimnete, pokud zrovna nepracuje a který, pokud je správně navržený a správně nainstalovaný, funguje bez problémů.

Pokud tedy víte, co je pro rostliny na Vaší zahradě nejdůležitější, zeptejte se nás na možnosti současných kvalitních závlahových systémů. Rádi Vám zpracujeme projekt zdarma a je pouze na Vás, zda se rozhodnete pro snadné řešení závlahy na Vaší zahradě.


Nezávazná kalkulace Fotogalerie
Uvedené realizace jsou ukázkami firmy HUNTER Industries

Vybrané ilustrační realizace